printfield napis top
printfield wersja strony polskaprintfield wersja strony angielskaprintfield wersja strony niemieckaW celu zapoznania się z bogatą kolekcją odzieży gotowej i szytej skontaktuj sie z naszym działem handlowym.

Wykonujemy nadruki według projektów dostarczonych przez klienta, ale oferujemy również możliwość zamówienia projektu nadruku lub całej kolekcji nadruków zarówno promocyjnych jak i zdobień odzieży przeznaczonej do sprzedaży detalicznej.

Oto wybrane, zrealizowane projekty.

Nadruki wykonane według projektów zaproponowanych przez Printfield:

1 2 3 4

Nadruki wykonane według projektu dostarczonego przez klienta:

5 6 7 8


Oferta dodatkowa :

Przemetkowanie – aby stworzyć produkty ściśle dostosowane do Państwa potrzeb proponujemy wymianę istniejących metek na nowe. Oferta obejmuje zarówno metki tkane lub bezpośredni druk na karku.

Metki tekturowe - pozwalają na dołączenie dodatkowych informacji i/lub logo firmy do produktu. Metki zawieszkowe mogą być dołączone do metki na karku lub w inne wskazane przez klienta miejsce.

Naklejki rozmiarowe - pozwalają na widoczne oznaczenie rozmiarów zapakowanych koszulek.

Pakowanie z tekturką - po dołożeniu tekturki w trakcie pakowania otrzymujemy produkt zapakowany na sztywno, który pomaga w eksponowaniu towaru – na przykład na półkach sklepowych czy w witrynach.

Pakowanie do woreczka z haczykiem i tekturką – użycie do pakowania woreczka z plastikowym wieszaczkiem jest stosowane głównie w sprzedaży detalicznej. Na woreczku można dodatkowo umieścić naklejkę z rozmiarem lub kodem kreskowym. 

.:Szybki kontakt:.


Printfield Sp. z o.o.
Ul. Torowa 44
32-050 Skawina
Tel. 12 252 35 40
Tel. 12 656 01 32
Kom. 515 095 181
wykonanie: PRODO tworzenie stron / Polityka cookies