printfield napis top
printfield wersja strony polskaprintfield wersja strony angielskaprintfield wersja strony niemieckalogo_printfield

krop to dynamicznie rozwijająca się drukarnia sitodrukowa specjalizująca się w wykonywaniu wysokiej jakości nadruków kolorowych na odzieży.

krop to przede wszystkim ludzie - doskonale przygotowany zespół z ogromnym doświadczeniem i wiedzą.

krop to nowoczesna, czternastokolorowa maszyna drukarska renomwanej firmy MHM stworzona do wykonywania skomplikowanych, wielokolorowych nadruków w różnych technikach.

krop to doświadczenie! W połączeniu z firmą „Graw-Druk” to ponad 23 letnie

krop to kompleksowa obsługa zleceń - od projektu, przez wybór i przygotowanie odpowiedniej odzieży do nadruku. Nasze studio graficzne może zaprojektować każdy nadruk i każdy projekt przygotować do druku. Współpracujemy z najlepszymi dostawcami odzieży. Posiadamy w swojej ofercie jej bogaty wybór - od najprostszych koszulek typu t-shirt poprzez koszulki polo. koszule damskie i męskie do bluz polarowych i kurtek. Jest to tylko wycinek tej oferty - nadruki wykonujemy praktycznie na każdym rodzaju odzieży i również na odzieży dostarczonej przez klienta. Produkujemy także odzież na specjalne zamówienie. Nadzorujemy jej wykonanie począwszy od wyboru tkaniny, poprzez uszycie i dobranie dodatków. Drukujemy metki i wszywki. Dodatkowo oferujemy nadruki sitodrukowe na wszelkiego rodzaju materiałach promocyjnych i reklamowych takich jak np. torby, czapki, parasole, smycze, notesy, kubki, długopisy.

krop to nowa jakość! Wśród naszych klientów znajdują się zarówno agencje reklamowe jak i producenci odzieży typu sportswear. Niezależnie od tego czy wykonujemy nadruki promocyjne czy też zdobimy odzież przeznaczoną do sprzedaży w sklepach - kładziemy ogromny nacisk na wysoką jakość nadruków.

krop to przygoda! Do każdego projektu podchodzimy jak do nowego wyzwania i dokładamy wszelkich starań by efekt końcowy był nie tylko zadawalający lecz naprawdę perfekcyjny!


 

.:Szybki kontakt:.


Printfield Sp. z o.o.
Ul. Torowa 44
32-050 Skawina
Tel. 12 252 35 40
Tel. 12 656 01 32
Kom. 515 095 181
wykonanie: PRODO tworzenie stron / Polityka cookies