printfield napis top
printfield wersja strony polskaprintfield wersja strony angielskaprintfield wersja strony niemieckamPlastizol
PLASTIZOL

Farby na bazie polimerów. Charakteryzuje się dużą gęstością, są idealne do wydruków na ciemnych tkaninach. Druk na mokro ułatwia druk w wielu kolorach z bardzo drobnymi szczegółami, doskonała dla "półtonów", separacji. Wysoka odporność na pranie. Tworzy warstwę na powierzchni tkaniny.FARBY WODNE

Farby na bazie wody. Żelowa konsystencja do barwienia pigmentami. Na jasnych tkaninach praktycznie nie wyczuwalna w dotyku. Zazwyczaj używana do druku pastelowych kolorów. Nie jest tak odporna na pranie jak druk farbami plastizolowymi.

mHD

HIGH DENSITY

Farby o wysokiej gęstości, dające efekt wypukłego druku. Doskonale do wyeksponowania prostych logo .GLITTER

Błyszczące, brokatowe farby. W ofercie szeroka gama kolorów i gęstości takich farb. Doskonale eksponują wzór lub jego wybrane elementy.

mZel

ŻEL

Pozwala na uzyskanie efektu uwypuklenia pewnych elementów wzoru jak np. krople wody. Sliver Żel daje dodatkowo efekt połysku.
KRYSTALINA

Błyszczące, brokatowe farby, których cząsteczki są drobniejsze niż w Glit- terze i mienią się różnymi kolorami w zależności od kąta padania światła. Istnieje możliwość barwienia pod Pantone.

mfolia

FOLIA

Technika polegająca na nałożeniu warstwy folii na wierzchnią warstę nadruku. Pozwala na uzyskanie bardzo ciekawego efektu estetycznego.mKulkikawiorowe

KAWIOR

Polega na pokrywaniu wzoru drobnym granulatem, dostępnym w różnych wielkościach oraz kolorach. Doskonale eksponuje wybrane elementy wzoru.mFlashbackreflpo

FLASH BACK REFLECTIVE

Farba dająca efekt odblasku po wystawieniu na działanie wiązki światła.WYWAB

Tego rodzaju farby stosuje się szczególnie na ciemne tkaniny ze względu na „korozyjne” działanie, po wysuszeniu farby – kolorem staje się naturalny kolor materiału – najczęściej kremowy lub biały. Najważniejszym założeniem jest, żeby materiał powinien być dobrze wybarwiony i wypłukany. Oznacza to, że tkanina ma być barwiona zwłaszcza nie reaktywne.

mPUFF

PUFF

Farba dająca efekt spienienia. Podczas obróbki termicznej farba puchnie, uzyskując efekt trójwymiarowości. Można uzyskać każdy kolor z Palety Pantone.mHaft

HAFT

Wzór wyszywany jest na materiale (tle), którym może być tkanina bawełniana, poliestrowa czy filcowa. Najczęściej proponowany do zdobienia kurtek, polarów koszulek polo, bluz.


TRANSFER

Druk na specjalnym papierze. Następnie przenosi się wzór na odzież za pomocą termo prasy.


 

.:Szybki kontakt:.


Printfield Sp. z o.o.
Ul. Torowa 44
32-050 Skawina
Tel. 12 252 35 40
Tel. 12 656 01 32
Kom. 515 095 181
wykonanie: PRODO tworzenie stron / Polityka cookies